ТиХто

1.0.0 pour Android
YouControl
1 notes
3
ТиХто APK - Capture d'écran 1ТиХто APK - Capture d'écran 2ТиХто APK - Capture d'écran 3ТиХто APK - Capture d'écran 4
Publicité:
Питанням перевірки особи кожен день тисячі разів переймаються ЗСУ, ТрО, СБУ, нацгвардія, волонтери, мунварта та державні органи

У воєнний час правильна відповідь на питання “TyHto?” може коштувати життя. Диверсанти та навідники вправно маскуються під законослухняних громадян. І людина, що нібито не викликає підозри, може виявитися зрадником, що переховує вдома вибухівку, корегує вогонь чи передає інформацію ворогу.

Щоб зменшити такі ризики, YouControl спільно з Artellence та за підтримки СБУ розробили безкоштовний застосунок "TyHto" для швидкої перевірки приватних осіб на блокпостах, на вулиці під час комендантської години, на вході в укриття чи будь-де. Така перевірка і виявлення підозрілих осіб врятує життя багатьох людей.

Перевіряємо та показуємо:
- відповідність фото в паспорті особі, яка його пред’являє
- паспорт перебуває в розшуку або втрачений
- чи перебуває особа в державному розшуку
- чи перебуває особа в реєстрі терористів
- чи накладені на особу санкції РНБО
- перебування в списку воєнних терористів та ДРГ
- перебування в базі “Миротворець”
- чи авто перебуває в розшуку.

Як це працює?
Застосунок запитує ПІБ, серію та номер паспорту, дату народження особи, що перевіряється. Достатньо одного пункту, але чим більше відомостей – тим точніша перевірка. Також можна сфотографувати особу та її фото у паспорті, щоб система встановила відповідність. Чи невідповідність

Щоб перевірити авто – введіть його номер. Якщо автомобіль не в розшуку, ви отримаєте відповідь із параметрами автівки: марку, модель, колір та рік випуску. Ця перевірка виявляє транспортні засоби, які використовують номерні знаки інших авто.

Тепер ви знаєте, чи можна довіряти людині, що перед вами. Чи, можливо, особа потребує додаткової поглибленої перевірки з боку поліції або спецслужб.

Найбільше додаток стане у пригоді представникам ЗСУ, ТрО, СБУ, нацгвардії, державних органів, волонтерам та мунварті при щоденній перевірці осіб. Проте користуватися ним може кожен. Наприклад, при перевірці орендодавця або орендаря. Навіть нових сусідів можна перевіряти.

Важливо: застосунок не містить, не зберігає і не передає персональних даних осіб. Він містить публічні дані з відкритих реєстрів. Якщо фактор ризику спрацював – це не доказ, що перед вами злочинець, це сигнал для працівників поліції чи інших служб звернути увагу і провести більш глибоку і детальну перевірку.

"TyHto” безкоштовний і доступний для всіх. Для реєстрації потрібен номер телефону. Завантажуйте, користуйтесь, рекомендуйте знайомим!

Information Additionnelle

Catégorie: Professionnel
Mis à jour: 2022-04-12
Dernière version: 1.0.0
Exigences: Android 5.0+
Nom du paquet: com.youcontrol.tyhto

Télécharger ТиХто APK pour Android

Si l'emplacement de cette application viole vos droits, veuillez nous contacter via le formulaire de commentaires .
Commentaires 0 notes 1
Évaluer en un clic 🤩